Header Ads

Puhu Tv Özel Dizileri

Puhu Tv Dizileri

İnsanlar artık günümüzde teknolojinin de verdiği imkanlardan dolayı dizilerin birçoğunu internet ortamında izlemektedir. Bunu fark eden ve dijital platformda yayın yapan puhu TV de puhu dizileri adı altında kendi yayınını oluşturmuş ve kendine has birçok dizi çekmeye başlamıştır. Böyle bir platformun oluşmasında günümüz insanının yoğun çalışma temposu da etkili olmuştur. İnsanlar çalışma saatlerinden dolayı birçok diziyi izleyememekte idi, şimdi bu sayede artık rahatlıkla istedikleri vakit izleyebilmektedirler. Şimdi sizlerle hep birlikte puhu TV de yayınlanan bazı dizilere bakalım.

İlginizi çekerse en iyi blu tv dizileri listesi ve blu tv 'ede gözden kaçan yabancı diziler konularınıda inceleyebilirsiniz.

1-) Şahsiyet

Şahsiyet
Puhu Tv’de yayınlanan ve beğeniyle izlenilen “şahsiyet” dizisinin konusu oldukça ilginçtir. Alzheimer hastası olan bir kişinin işlediği seri cinayetleri konu almaktadır. Dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenmiştir, yönetmenliğini ise Onur Saylak yapmaktadır. Oldukça zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide ise; Haluk Bilginer, Metin Akdülger, Cansu Dere, Necip Memili, Şebnem Bozoklu, Müjde Ar ve Hüseyin Avni Danyal gibi kaliteli isimler rol almaktadır. Puhu TV'de yayınlanan diziler arasında oldukça popüler olan dizimizde, 65 yaşında adli katiplikten emekli olan Agah (H. Bilginer) ile cinayet bürodaki tek kadın polis olan Nevra’nın (C. Dere) yolları kesişir. Dizimizin akışındaki heyecanda bundan sonra başlamaktadır, bizden anlatması bu kadar sizlere iyi seyirler dileriz.2-) Fi

Fi Dizisi
Dizi hayranlarının bir anda dikkatini çeken Fi dizisi neredeyse arama motorlarında en çok aranan dizilerden biri olmayı başarmıştır. İnternet üzerinden yayımlanan dizi 60 dakikalık bölümler şeklinde sevenlerinin karşısına çıkmaktadır. Sadece Puhu TV üzerinden ücretsiz olarak yayınlanan dizi Azra Kohen adlı yazarın Fİ Çi Pi kitap üçlemesinin ilki olan Fi’den uyarlama olmaktadır. En iyi puhu tv dizileri arasında yer alan dizimiz cesur sahneleriyle epey dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu dizide bir kadını seven adamın aşkına ulaşabilmek için ne kadar cesaret edebileceğidir.


3-) Dip

Dip Dizisi
Yine Puhu TV oldukça iddialı bir diziyle dizi severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlker Kaleli ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı dizi eşsiz bir polisiye dizisi olarak beğeninize sunulmaktadır. Bu dizide, İstanbul Emniyeti’yle ortak çalışma yapan intihar arabulucusu psikolog Sahir ile sırlarla dolu bir kadın rolünü üstlenen Bilge’in hikayesi anlatılmaktadır.

Hiç yorum yok