Header Ads

How To Get Away With Murder Dizi Önerisi

How to Get Away With Murder Dizi Konusu

How To Get Away With Murder
Dizinin aslında ana teması cinayetten nasıl kurtulacağınız sorusunun cevabını aramaktır. How to get away with Murder ne anlatıyor sorumuza en temel cevap da yine bu olmaktadır. Dizimizde yer alan Annalise Keating oldukça başarılı bir avukattır ve öğrencileri kendisine hayran olmaktadır. Ders içinde ve ders dışında bütün öğrenciler bu efsane profesör avukatın gözüne girebilmek için adeta yarışmaktadırlar. Bu avukatımızın en ilginç yöntemi ise aldığı tüm davaları, öğrencilerinin katılımıyla çözmekte olmasıdır. 
Her okul dönemi başında kendi kuralları çerçevesinde bir yarışma düzenleyen Annalise, yarışmayı kazanan öğrencilerine kendiyle çalışma imkanı tanımaktadır. Sene sonuna kadar kendisiyle çalışma imkanı elde eden öğrencileri, her davada kazanacakları bir ödül için kıyasıya bir mücadeleye girişirler. Fakat öyle bir zaman gelir ki, izlenilecek bölümde kazanan öğrenciler avukatımız için kendi hayatında diğer kazanan öğrencilerden çok daha farklı bir anlam ifade edecektir.
How to get away with Murder dizi önerisi, bu ilginç hikayesi ve kurgusu itibariyle hemen hemen herkesin dikkatini çekmiş ve ilgiyle izlemesine sebep olmuştur. Evet bu en son seçtiği öğrenciler bir cinayete karışmışlardı ve bu cinayeti nasıl örtbas edeceklerinin çaresini aramaya başlamışlardır. Bu konuda öğrenciler en büyük yardımı yine Annalise Keating’den göreceklerdir. Aslında hocalarının sürekli derslerinde teori olarak anlattığı cinayetten nasıl kurtulursunuz dersini adeta uygulamaya dökmektedirler.
Dizinin ilk açılış sahnesinde seyircileri üniversite şenliği ile birlikte, ellerinde bulunan cesetle ne yapacaklarını bileeyen Annalise beşlisi karşılamaktadır. Böyle bir başlangıçtan sonra hop diye cinayetten 3 ay kadar öncesine götürülüyorsunuz ve olay böyle başlıyor. Merakla beklediğimiz How to get away with Murder ne anlatıyor sorumuzun daha detaylı cevabını da öğrenmiş oluyoruz. Dizimiz her sezonunda kesinlikle seyircilerini hep ters köşe yapmayı başarmış ve her sezonu bir öncekinden daha heyecanlı olan bir dizidir. Eğer hala izlemeye başlamadıysanız kesinlikle şiddetle tavsiye eder ve bir an evvel başlamanızı öneririm. Kesinlikle soluksuz ve ara vermeden izleyeceğiniz en iyi yabancı dizilerden birisi olacağını size garanti ederim.

İlginizi çekerse Vis A Vis dizisi ve Iron Fist dizisi konuları üzerinede makale yazdım İlginizi çekerse incelebilirsiniz. 

Hiç yorum yok