Header Ads

Game Of Thrones 8. Sezon Bekleniyor

Game of  Thrones Final  -  8. Sezon

Game Of Thrones Dizisi
Hemen hemen herkesin aklında olan tek soru Game of Thrones’un 8. Sezonunun ne zaman başlayacağı olmaktadır. Peki 8. Sezon fragmanı yayınlanan milyonların merakla beklediği game of thrones ne zaman yayınlanacak diyenler dizi 14 Nisanda yani bugün yayına girecektir. Dünya çapında bir izleyici kitlesi olan dizinin 8. Sezonu aynı zamanda da son sezonu olmaktadır. Bu sezondan sonra dizimiz izleyicilerine veda edecek. 
Game of Thrones dizisinin 8. Sezonu için nefesler tutuldu ve herkes dört gözle dizinin yayınlanacağı zamanı ve kanalı beklemektedir. Bundan önceki 7 sezonu ile adından bahsettiren ve milyonların beğenisini kazanan dizi hemen her bölümüyle rekorlar kırmayı başarmıştır. Olağanüstü sahneleri ve dizi kurgusuyla herkesi büyülemiş ve müthiş başarılara imza atmıştır.
Game of Thrones’un fragmanında dikkati çeken detaylardan bir tanesi ise, Arya Stark ile Jon Snow’un arasında geçen konuşma sahnesi oldu. Yine fragmandaki detaylardan birinde büyük savaş için ailelerinde yola çıktığı görülmekte. Peki merakla beklenen 8. sezon game of thrones nereden izlenir? Efsane dizinin hayata geçirilmesinde David Benioff ve D.B. Weiss rol almıştır. Başrollerinde ise Lena Headey, Peter Dinklage, Kit Harington, Emilia Clarke, Maisie Williams ve Sophie Turner yer almaktadır.
Herkesin merakla beklediği dizinin fragmanıyla birlikte ne zaman yayınlanacağı da belli oldu. Game of Thrones 8. Ve final sezonu 14 Nisan 2019 da yayınlanacak. Sevenlerini daha fazla bekletmeyecek olan dizi ABD’de yayınlanmasının ardından üzerinden 24 saat geçmeden bizim ülkemizde de yayına girmiş olacaktır. Türkiye’de ise dizinin yayıncılığını DigiTürk üstlenmektedir. Artık bütün sevenleri game of thrones ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabını öğrenmiş olup rahatlıkla dizinin yayınlanacağı tarihi bekleyebilirler.
Peki son sezondan önceki sezon finalinde dizimizde neler yaşanmıştı hep beraber hatırlayalım. Cersei’nin hamile kalışı Tyrion ve Jamie’yi oldukça şaşırtmış olmaktaydı. Cersei’nin bebeğinin kendinden olduğunu hemen herkese ilan edeceğini ve bundan da hiç çekinmeyeceğini Jamie söylemişti. Jon ve Daenerys’in epeydir beklenen yakınlaşma sahnesi ise 7. Sezon finaline damga vuran olay olmuştu. Tüm bunlar ve daha fazlasıyla sevenlerini merak içerisinde bırakan dizimiz şimdi yakın zamanda tüm bu soruların cevabını bulmasını sağlayacak. Şimdiden herkese iyi seyirler dilerim.

Hiç yorum yok