Header Ads

En iyi BluTv Dizileri

En İyi BluTV Dizi Önerileri

Gelişen teknoloji ve elde edilen imkanlar sayesinde artık insanların TV izleme alışkanlıkları da değişmektedir. Günümüzde ise özel yayın kanalları çıkmış bulunmaktadır. BluTV dizi önerileri sayesinde insanlar bu özel kanallarda en çok beğenilen ve izlenilen dizileri öğrenebilmekte ve izleyebilmektedir. Oysa eskiden herkes televizyonda olan birkaç kanalda yayın olarak ne çıkarsa onu izlerdi. BluTV dijital TV platformlarından olup, yerli olarak çekilmiş ve internet üzerinden yayınlanmış ilk profesyonel çaptaki dizimiz “Masum”un da yapımcısı olmaktadır.
Masum dizisinin başarısından sonra bu alanda başka dizi ve yapımlarda sunan dijital platform, bu dizilerin yanında birçok yabancı dizinin de yapım hakkını elinde bulundurmaktadır. Şimdi sizlerle BluTV üzerinde yayınlanan ve izleyebileceğiniz en güzel birkaç diziyi paylaşacağız.

İlginizi çekerse Blu Tv 'ede gözden kaçan yabancı diziler ve Blu Tv 'ede gözden kaçan yerli diziler konularınıda inceleyebilirsiniz.

1-) 7YÜZ

7yüz
Bu dizimizde tamamen birbirinden farklı olan ve 7 hikayeden oluşan bir kurgu vardır. Blu TV dizi tavsiyeleri arasında ilk sıraya koyduğumuz dizide rol alan karakterler en karanlık taraflarıyla ortaya çıkmaktadır ve bu karanlık yönleriyle yüzleşmektedir. En çok merak edilen kısım ise bu karakterlerin karanlık yüzlerini öğrendikten sonra hayatlarına tekrardan normal şekilde devam edip edemeyecekleridir. Bunu da hep beraber izleyip göreceğiz.


2-) Masum

Masum
İnternet ortamında yapılan diziler arasında en popüler olanı ve bu dizilerin miladı kabul edilen Masum adlı dizimiz oldukça zengin bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Haluk Bilginer, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Ali Atay, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan gibi profesyonel ve sevilen bir kadroya sahiptir. Dizimizin konusu ise; emekli komiser olan Cevdet, emekli olduktan sonra ömrünün geri kalan zamanını eşiyle birlikte bir çiftlik evinde geçirmeye karar verir. Blutv dizi önerileri arasında en önemli bir yere sahip olan bu dizimizde, küçük bir çiftlik evinde güzel bir yaşam sürme planları bir gece yarısı çocuklarının evlerine korkunç bir haberle gelmesiyle alt üst olur.
3-) Sıfır Bir

Sıfır Bir
İlk başlarda sadece YouTube’da yayınlanan bu dizi Adana’da çekilmiş ve kısa sürede internet ortamında tam bir fenomen haline gelmiştir. Bu kadar ilgi çekmesi ve beğenilmesi üzerine BluTV bu diziyi kendi platformuna aldı ve yayınını buradan devam ettirdi. Sıfır Bir dizisi bir grup gencin kendi çaplarında uyuşturucu ve haksızlıklara karşı verdiği mücadeleyi anlatmaktadır.


Sizler için youtube kanalımda En İyi BluTv Dizileri listesi oluşturdum .Alttaki videodan fragman detaylı olarak izleyebilirsiniz.Ayrıca kanalıma abone olarak ve videoyu beğenerek destek olursanız sevinirim.

Hiç yorum yok