Header Ads

BluTv ' ede Gözden Kaçan Yerli Diziler

Yerli BluTv Dizileri

İyi günler arkadaşlar daha önce Blutv 'ede gözden kaçan yabancı diziler konusuna değinmiştik bugün ise Blutv ' ede gözden kaçan yerli yapım dizilerin listesini sunacağım umarım listeyi beğenirsiniz.


BOZKIR

Bozkır Dizisi

Bozkırın ortasında ufacık bir şehir, ufacık şehre sıkışıp kalan insanlar, seri cinayetler, hesaplaşmalar ve karmaşık ilişkiler ağı çözülmeyi bekliyor. 2018 yapımı Bozkır'ın yönetmen koltuğunda Bahadır İnce oturuyor. Drama, polisiye ve suç karışımı dizinin başrollerini Ekin Koç ve Yiğit Özşener paylaşıyor.

7 YÜZ

7 yüz Dizisi

2017 yapımı dizi 7 farklı bölümle 7 farklı hikaye anlatıyor. Zengin oyuncu kadrosu ve ilgi çekici hikayeleriyle her bir bölümü bir sinema filmi tadında geçiyor. Yönetmen koltuğunu Alphan Eseli,Umut Aral,Tunç Şahin,Ceylan Özgün Özçelik paylaşıyor

BARTU BEN

Bartu Ben Dizisi

Drama ve komedi türünü inceden inceye işleyen dizi 10 bölümden oluşuyor. 2018 yapımı Bartu Ben'in henüz ilk sezonu yayımlandı. Tolga Karaçelik'in yönetmen koltuğunda oturduğu dizi de Bartu Küçükçağlayan  başrolü üstleniyor. Dizi arzu ettiği şöhrete henüz kavuşamamış bir oyuncunun hem özel hayatındaki hem  kariyerindeki problemlerle başa çıkma hikayesini konu alıyor.


Sizler için youtube kanalımda En İyi BluTv Dizileri listesi oluşturdum .Alttaki videodan fragman detaylı olarak izleyebilirsiniz.Ayrıca kanalıma abone olarak ve videoyu beğenerek destek olursanız sevinirim.

2 yorum:

  1. Soluksuz izledim hepsini. BluTv de gözden kaçmasına şaşırdım :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. listeyi beğenmenize sevindim teşekkürler

      Sil