Header Ads

2019 Yılında Vizyona Giren Filmler

Eğer siz de benim gibi sinema sever iseniz, kendinize bir program yapmanın vakti gelmiş demektir. Kendi programınıza göre hazırlayacağınız sinema takviminiz sayesinde siz de genel kültürünüzü geliştirdiğiniz gibi aynı zamanda bir çok film izlemiş olacaksınız. Şuan sizlere Ocak, Şubat ve Mart ayında vizyona giren, seyircileri tarafından çok sevilmiş olan birkaç filmden bahsetmek istiyorum. 2019 Yılında Vizyona Giren Filmler arasında adını ön plana çıkararak, izleyenler tarafından beğeni toplamış filmler aşağıdakiler gibidir.Konu ilginizi çektiyse İlham verici yabancı filmler konusunuda inceleyebilirsiniz.


Ocak da Vizyona Giren Filmler

glass filmi afiş
Glass Afişi

Glass

Bilim kurgu türünün en iyi örneklerinden olan bu film, geçtiğimiz aylarda vizyona girdi. Yönetmen koltuğunda M. Night Shymalan'ın oturduğu film, psikolojik gerilim filmleri arasında yer almaktadır.           
Escape Room Afişi

Escape Room

Yönetmenliğini Adam Robitel'in yaptığı Escape Room filmi, son zamanlarda oldukça moda olan ve yaygınlaşan kaçış oyunlarından esinlenerek kurgulanan film, 6 gencin yaşadıkları olayları anlatır.                                                                        Serenity

      
Serenity Afişi
Dram türünün örnekleri arasında yer alan Serenity, Steven Knight in kurguladığı başarılı filmlerden biridir. Baker Dill adında bir adam balıkçı teknesi kaptanıdır. Eski eşinin yeni kocasıyla başı beladadır. Eski eşini ve çocuklarını kurtarmak için çaba gösteren bir balıkçının hikayesini anlatan filmi, gerilim filmleri arasında da sayabiliriz. 


Şubat Ayında Vizyona Giren Filmler

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya 

          
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya Afişi 
129 milyon bütçe ile hazırlanmış olan film, başarılı bir aksiyon filmidir.Dean Deblois'in yönetmen koltuğunda oturduğu film, serinin 3. filmidir. 2014 yılında vizyona girmiş olan 2. filmin ardından 2019 yılında vizyona giren Gizli Dünya filmi, izleyenler tarafından beğeni toplamayı başarmıştır.      
Mutlu Ölüm Günü 2U Afişi

Mutlu Ölüm Günü 2U

İlk filminin devamı olarak 14 Şubatta vizyona giren film korku ve aksiyon filmleri arasında adını ön plana çıkarmayı başarmıştır. Filmi izleyen kişiler, büyük beğeniyle karşılamışlardır. 


Ailemle Mücadele Afişi

Ailemle Mücadele


Stephent Merchant'ın yönetmenliğini üstlendiği biyografik komedi filmi, güreşçi olma hayaliyle yaşamını sürdüren, Raya'nın hayat hikayesini anlatmaktadır. 

The Prodigy Afişi

The Prodigy 

Korku filmleri arasında yer alan Nicolas Mccarth'nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu The Prodigy filmi, aşırı zeki olan bir çocuğun sergilemiş olduğu bazı davranışların zaman içinde değişim gösterdiğini konu almaktadır.         
Isn't It Romantic Afişi

Isn't It Romantic


Todd Strauss ve Schulson'un yönetmen koltuğunu paylaştığı Isn't It Romantic filmi komedi filmleri arasında adını ön sıralara çıkarmayı başarmış filmler arasındadır. Brides Maids, How To Be Single gibi kadınları konu alan film, şişman kadın sendromlarından bahsetmiştir. 

Mart Ayında Vizyona Giren Filmler

Kaptan Mervel Afiş

Kaptan Marvel 

Anna Boden ve Fyan Fleck'in yönetmenliğini yaptığı aksiyon filmleri arasında yer alan Kaptan Marvel, son zamanlarda adından çok söz ettiren kişilerdendir. 
Us

               
Us Afiş
2017 yılında vizyona giren Get Out(kapan) filminin de yönetmenliğini yapmış olan Jordan Peele'nin bir diğer filmi de Us'dur. Korku filmleri arasında yer alan bu film çocuklarıyla birlikte gezintiye çıkan bir ailenin başına gelen ilginç olayları konu almaktadır.

Dumbo Afişi

Dumbo

Macera filmleri kategorisinde yer alan Dumbo filmi, Tim Burton tarafından kurgulanmıştır. Daha önce Tim Burton kitaplarını okuyanların daha iyi bilecekleri gibi, koca kulaklı bir filin maceralarının anlatıldığı bu film, kaliteli bir animasyondur.


Chaos Walking

Chaos Walking Afişi

Macera ve Bilim Kurgu filmleri arasında yer alan Chaos Walking'in senaryosu Patrick Ness tarafından yazılmıştır. Yönetmen koltuğunda oturan Doug Limandır. Filmde, türünün devamı için yeni gezegen arayışında olan insanoğlunun yaşadıkları sorunlar konu alınmıştır.


Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık aylarında vizyona girecek filmleri de ileriki süreçlerde anlatacağız. Şuan sizlere Ocak, Şubat ve Mart aylarında vizyona giren, seyirciler tarafından çok sevilen filmleri anlattık. Sizinde bu filmler hakkında söylemek istedikleriniz varsa şayet, yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok