Header Ads

BluTV'de Gözden Kaçan Diziler

Yabancı BluTv Dizileri

İyi günler arkadaşlar bugün sizlere yerli dizi-film platformumuz olan BluTv ' ede yayınlanan gözden kaçan dizileri paylaşacağım .BluTv  platformunda olmasına rağmen platformu kullananlar tarafından pek rağbet görmemelerine rağmen benim keyifle izlediğim Blu Tv ' de yayınlanan en iyi dizilerdir.Ayriyeten konuyu beğendiyseniz  2019 yılında yayınlanacak yabancı diziler konusunu inceleyebilirsiniz.


1-Apple Tree Yard / 2017


Apple Tree Yard Dizisi


4 bölümlük mini dizide; Emily Watson'ın canlandırdığı Yvonne Carmiachel, başarılı bir bilim insanı, iki çocuk annesi ve evli bir kadındır. Yvonne'nin hayatı karizmatik bir adamla tanışması ve en yakın arkadaşının tecavüzüyle değişir. Louise Doughty'nin romanından uyarlanan bu dizide bir kadının bıçak sırtı durumu anlatılır.



2-Babylon Berlin / 2017

Babylon Berlin Dizisi

Volker Kutscher’in aynı adlı roman serisininden hareketle çekilen dizi şimdilik 16 bölümden oluşuyor. Babylon Berlin, 40 milyon Euro bütçesi ile Avrupa'nın şimdiye kadar en yüksek bütçeli yapımı unvanını taşıyor.

20’li yıllarda Berlin'de geçen hikaye de hem dönemin tüm ayrıntıları ele alınıyor hem de komiser Gereon Rath, çözmeye çalıştığı bir dava ele alınıyor.İlgi çekici senaryosuyla BluTv platformunda en beğendiğim diziler arasındadır herkese izlemesini tavsiye ederim.



3-Picnic at Hangign Rock / 2018


Picnic At Hanging Rock Dizisi
6 bölümlük Picnic At Hanging Rock, Joan Lindsay’in aynı adlı romanından uyarlandı. Appleyard Özel Okulu’na giden üç kız öğrenci ve öğretmenlerinin bir piknik günü gizemli bir şekilde ortadan kaybolmalarını anlatıyor. Reji başarısı ve hikaye akışıyla bambaşka bir boyut kazanan dizi pek çok eleştirmenden tam not aldı.



4- Riviera / 2017


Riviera Dizi
Fransız milyarder Constantine ile evlenen Georgina kocasının ani ve soru işaretleriyle dolu ölümüyle bir kaosa doğru sürüklenir. Kocasının ölümüyle gelen soru işaretlerinin üzerine gider ve yaşadığı hayatın bambaşka bir düzen üzerine kurulu olduğunu görür.

Konuyla bağlantılı Blu Tv 'ede yayınlanan yerli dizi önerileri konusunuda inceleyebilirsiniz. 


Sizler için youtube kanalımda En İyi BluTv Dizileri listesi oluşturdum .Alttaki videodan fragman detaylı olarak izleyebilirsiniz.Ayrıca kanalıma abone olarak ve videoyu beğenerek destek olursanız sevinirim.

4 yorum:

 1. Blutv ede yayınlanan yerli diziler içinde bir liste hazırlayabilirseniz sevinirim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. en kısa sürede hazırlayacağım yorumun için teşekkürler

   Sil
 2. Film indirme olacak mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. film indirme sitesi değil bu site . bu sitede yabancı dizi ve filmleri yorumluyorum

   Sil