Header Ads

Vis a Vis Yabancı Dizi Öneri

Vis a Vis Dizisi

Vis a Vis Konusu

Son zamanlarda ispanyol dizi ve filmleri popülerleşiyor. Ve kalite olarak amerikan dizi ve filmleri kadar kaliteli yapımlara imza atıyorlar. Son zamanların kaliteli ispanyol dizilerinden birini tanıtacağım.

Son zamanların en popüler dizilerinden bir tanesi olarak da bilinen Vis a Vis, konu bakımından La Case De Papel dizisine de oldukça yakın olması ile ön plana çıkmakta. Bununla beraber dizi geçmiş dönemlerde yayınlanmış ve o zamanlarda hatırı sayılır bir izleyici kitlesine hitap etmeyi başarmış olan Prison Break dizisini de andırmakta. Böyle olunca popülerliği ciddi oranlarda artmaya devam ediyor. Dizinin konusu ise oldukça ilginç ve izleyici ekranlara kilitlemeyi başarıyor.

Genel olarak Vis a Vis’in başrol karakterlerinden olan Macarena Ferreiro, çok ünlü bir iş adamına sırılsıklam aşık oluyor. Muhasebeci olan karakter aşık olduğu patronu yüzünden zimmetine para geçirme suçu ile karşı karşıya kalıyor. Çıkartılmış olduğu mahkeme tarafından suçlu bulunan Ferreiro, Cruz del Sur hapishanesinde 7 yıllık hapis cezasına çarptırılıyor. Hapisten kurtulmasının tek yolu ise 1 milyon olarak açıklanan kefalet bedelini bulmak ise onun için hiç de kolay olmayacak.

Dizi ilginizi çekmediyse 2018 Yılında Yayınlanmış En İyi 3 Netflix Dizisi konusunu inceleyebilirsiniz.

Başrollerde Maggie Civantos, Berta Vazquez, Alba Flores, Inma Cuevas, Maria Isabel Diaz, Marta Aledo, Laura Baena, Najwa Nimri, Roberto Enriquez, Cristina Plazas ve Ramiro Blas gibi isimlerin yer almış olduğu dizi; Ivan Escobar, Esther Martinez Lobato ve Alex Pina tarafından kaleme alınmış. İlk sezonu oldukça beğenilmiş olan dizi, ikinci ve üçünü sezonları ile de aynı beğeniyi üst seviyelere çıkartmayı başarmış oldu.

2 yorum:

  1. Film avlu dizisini andırsa bile ondan kat ve kat daha iyi herkese tavsiye ederim �� emeğine sağlık admin

    YanıtlaSil